اسکله ۱۵۰۰۰۰ تنی بندر امام

سازه های دریایی

این اسکله در بندر امام خمینی بر روی تعداد 250 شمع بتن پیش ساخته پیش تنیده مستقر می باشد. شناورهای فله بر با ظرفیت150هزار تن قادر به پهلوگیری در کنار اسکله می باشند. بر روی اسکله خطوط ریلی راه آهن اجرا گردید. کارفرمای پروژه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان می باشد.

اسکله خرمشهر اسکله خرمشهر
بهسازی اسکله بندر خرمشهر

سازه های دریایی

اسکله شکرنوین اسکله شکرنوین
اسکله اختصاصی شکرنوین

سازه های دریایی

سامان فراز سامان فراز
برج های سامان فراز

سازه های شهری

این ساختمان با کاربری تجاری اداری در 50 طبقه به مساحت 150000 متر مربع در مجاورت اتوبان حکیم واقع شده است. از مهمترین ویژگی های این سازه ارتفاع بلند و معماری پیچیده آن می باشد.

بیمارستان برکت بیمارستان برکت
بیمارستان برکت

سازه های شهری

پروژه بیمارستان برکت با زیربنای 150000 مترمربع در 23 طبقه که 18 طبقه روی زمین و 5 طقه زیرزمین طراحی شده است. پروژه در منطقه 22 شهرداری تهران-شهرک گلستان واقع می باشد. سیستم سازه ای آن قاب های خمشی فولادی، مهاربند های عظیم در وجوه جانبی ساختمان به همراه دیوارهای برشی بتنی می باشد. کارفرمای پروژه شرکت سلامت برکت می باشد. طراحی و نظارت سازه آن برعهده این مشاور می باشد.

مجتمع آیسان تبریز مجتمع آیسان تبریز
مجتمع آیسان تبریز

سازه های شهری

مجتمع چند منظوره اداری، تجاری، فرهنگی و تفریحی آیسان در مرکز شهر تبریز و مجاورت باغ فجر(گلستان) با چشم اندازی زیبا و منحصر به فرد طراحی شده است. این مجتمع با برج های دوقلو 41 طبقه خود و با ارتفاع بیش از 190 متر در زمینی به مساحت 8/4 هکتار و زیر بنای ناخالص معادل 600 هزار مترمربع به عنوان یک از بزرگترین مراکز تجاری و اداری کشور می باشد. مجتمع فوق در 5 بلوک کنارهم طراحی شده که 3 بلوک ان 13 طیقه و 2 بلوک اصلی شامل برج های دوقلو است 41 طبقه (با احتساب نیم طبقه ها) می باشد.

بورس تهران بورس تهران
ساختمان مرکزی بورس تهران

سازه های شهری

ساختمان فوق دارای پنج طبقه زیرزمین، دوطبقه همکف، یک نیم طبقه، ده طبقه روی کف با مساحت 34399 مترمربع می باشد. نوع سازه این پروژه فلزی با هسته های بتنی می باشد. محل اجرای پروژه سعادت آباد و نوع کاربری آن اداری می باشد. کارفرمای پروزه شرکت بورس اوراق بهادار تهران می باشد.

ساختمان کمیسیون های مجلس

سازه های شهری

پروژه فوق در میدان بهارستان- خیابان آجانلو ساختمان دفاتر و مرکز ارتباطات مردمی مجلس شورای اسلامی با مساحت زیر بنای ساخت 43734 مترمربع و متراژ زمین 9606 واقع شده است که تعداد طبقات 2 طبقه زیر زمین، 1 طبقه همکف، 11 طبقه روی همکف می باشد. کاربری ساختمان اداری و نوع سازه اسکلت فلزی با هسته های بتنی می باشد. کارفرمای پروژه شرکت ثامن سازه عرش می باشد.

مسکن مهر پردیس مسکن مهر پردیس
مسکن مهر پردیس

سازه های شهری

این پروژه در فاز 11 شهر جدید پردیس شامل ساختمان های 15 طبقه بتنی در 584 بلوک و 35000 واحد مسکونی میباشد. نظارت بر عملیات اجرایی اسکلت بتنی و تاسیسات برقی و مکانیکی برعهده این مشاور بوده است. کارفرمای پروژه شرکت عمران شهر جدید پردیس می باشد.

اسکله های نفتی بندر شهید رجایی اسکله های نفتی بندر شهید رجایی
اسکله های نفتی بندر رجایی

سازه های دریایی

بارگذاری بیشتر No Data
تهران، میدان صادقیه، بلوار فردوس، بعد از خیابان گلستان شمالی، شماره 239، مجتمع آبشار، طبقه دوم
شنبه - پنجشنبه: 8:00-16:00

راه های ارتباطی:
44041165(98)
44051124(98)
44049797(98)

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت تدبیر ساحل پارس می باشد.